Kadın Gazetecilerden Tanışma Yemeği

 

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) Kadın Platformu, yeni nesil kadın gazeteciler arasındaki bağları güçlendirmek amacıyla tanışma yemeği düzenledi.

TUĞBA KAPLAN – 30 Ocak 2011

Televizyon, gazete, dergi, radyo ve internet medyasından kadın haberciler Miniatürk Beltur Restoran’da düzenlenen yemekte bir araya geldi. GYV Kadın Platformu Genel Sekreteri Müşerref Özer, medya sektöründe çeşitli pozisyonlarda yer alan kadın gazeteciler arasında dayanışma, yardımlaşma ve tecrübe paylaşımını sağlamak istediklerini söyledi. Özer buluşma yemeğini her yıl ocak ayında düzenli olarak yapmayı planladıklarını ifade etti. Daha sonra kadın haberciler, Türkiye’nin ilk kadın fasıl grubu olan Altın Kızlar fasıl grubunu dinledi. Yemeğe, TRT Haberde Haber tadında programını sunan İnci Ertuğrul, Mehtap TV’de Gün Işığı programını sunan Nuriye Özen Toraman, Samanyolu Haber Televizyonu’nda ‘Bir Bilene Sorun’ programının sunuculuğunu yapan Deniz Şafak ve çok sayıda gazeteci katıldı.

[email protected]

Tuğba Kaplan

Gazeteci/ Aksiyon Dergisi Politika, Sosyoloji, uluslararası ilişkiler, medya ve kültür dünyasından ünlü isimlerle gündemle ilgili aktüel röportajlar yapmaktadır. Ayrıca gündeme dair konuları farklı yönleriyle ele alan dosyalar hazırlamaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>